Ráječko, Sportovní ulice, GPS: 49.3928806°N, 16.6392839°E

SK OLYMPIA RÁJEČKO „A“ – TJ START BRNO 1 : 4 (0 : 0)

Branky: Sehnal Jan

Sestava Ráječko: Němeček (46. Šmerda) – Sedlák Jan (46. Nečas), Bartoš, Sedláček, Zeman – Keprt R., Horáček, Lidmila (63. Stejskal), Pernica (78. Pindryč) – Horák, Sehnal Jan

Trenér: Pavel Helán

Dne 3.3. 2018 ve 14:00 hod. sehrálo naše A mužstvo sedmý přípravný zápas na umělé trávě v Blansku proti prvnímu týmu 1. A třídy jihomoravské kraje – TJ START BRNO. Dnešní zápas poznamenala velká marodka Ráječka. K utkání nemohli nastoupit Sedlák Jakub, Muller, Keprt D., Sychra a Sehnal Martin, takže sestavu doplnili po skončení svého přípravného utkání dorostenci Sedlák Jan, Stejskal a Pindryč.

DOROST

SK OLYMPIA RÁJEČKO – SLATINA/SLOVAN BRNO STAR. DOR. 1 : 1 (1 : 0)

Branky: Hégr

Sestava Ráječko: Maška – Šebela, Nyčyporčuk, Sedlák, Klíma – Kolomazníček, Dinga, Perout, Stejskal – Hégr, Souček (náhradníci: Hebký, Pindryč)

Trenér: Jiří Pokoj st.

Dne 3.3. 2018 ve 12:00 hod. sehrál náš tým dorostu přípravný zápas na umělé trávě v Blansku proti staršímu dorostu SLATINA/SLOVAN BRNO. Zápas proti mužstvu, které je po podzimu v krajském přeboru na třetím místě se ztrátou tří bodů na vedoucí Boskovice a porazili je 2:1 bojují o postup do divize.

První poločas byl vyrovnaný a vyhráli jsme ho. Soupeř neproměnil laciný pokutový kop, ale na vyložené šance jsme byli min. o dvě lepší.

Druhý poločas byl obdobou prvního, až když pro zranění musel odstoupit Šebela a Hégr. Hostům se po naší chybě podařilo vyrovnat. Posledních 15 min. jsme odcházeli fyzicky a na lavce jsme už nikoho neměli. Soupeř nás přehrával a hrozili jsme pouze ojedinělými protiútoky. Podržel nás spolehlivě chytající Maška. Všichni hráči si sáhli na dno sil a zaslouženě se silným soupeřem uhráli remízu.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V sobotu 3.3.2017 ve večerních hodinách se tým mladší přípravky zúčastnil turnaje 2+1 v Tréninkovém centru mládeže Zbrojovky Brno za účasti pěti týmů. Další popis turnaje viz detailní článek .